АКТИВІСТИ «ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ» ДАРУЮТЬ ІНВАЛІДАМ КИЇВЩИНИ КРАЩЕ ЖИТТЯ

АКТИВІСТИ «ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ» ДАРУЮТЬ ІНВАЛІДАМ КИЇВЩИНИ КРАЩЕ ЖИТТЯ

Представники Київської обласної організації політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» надали благодійну допомогу спортсменам із обмеженими можливостями.

Благодійна акція «Подаруй краще життя» за підтримки громадської організації «Молоді інваліди Київщини» та благодійної організації «МБФ Боголюбова «За життя» пройшла 15 травня у Макарівскій дитячо-юнацькій спортивній школі (місто Макарів, Київська обл.).

Активістів партії «Опозиційна платформа – За життя» гостинно зустріли заступник директора школи, майстер спорту міжнародного класу по легкій атлетиці Тетяна Рудківська, заслужений тренер і працівник фізичної культури і спорту України Олександр Каурайнен, призерка багатьох турнірів з настільного тенісу Марина Грива, чемпіон і призер чемпіонатів України Сергій Вдовиченко. Вони з радістю розповіли про активне життя своїх підопічних та про плани на майбутнє.

«Головна мета акції – можливість звернути увагу на людей, які мають слабке здоров’я, незадовільний соціальний захист та потребують підтримки не тільки суспільства в цілому, а й кожного із нас окремо. Це ще одна нагода нагадати суспільству, що милосердне ставлення до людей з обмеженими можливостями є ознакою людяності та основою нашої цивілізації. Саме таку істину пам’ятають і розвивають представники опозиційної сили. Такі акції з надання матеріальної допомоги вже давно набули статусу традиційних», – розповів голова Київської обласної організації політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Сергій Боголюбов.

По завершенню акції благодійники передали допомогу у вигляді активних інвалідних візків, за допомогою яких інваліди Макарова із задоволенням займатимуться спортом і представлятимуть Київщину на різних змаганнях.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ