АКТИВІСТИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ «ЗА ЖИТТЯ» ВІДВІДАЛИ БРОВАРСЬКУ ОРГАНІЗАЦІЮ ВЕТЕРАНІВ

АКТИВІСТИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ «ЗА ЖИТТЯ» ВІДВІДАЛИ БРОВАРСЬКУ ОРГАНІЗАЦІЮ ВЕТЕРАНІВ

4 лютого в місті Бровари Київської області актив Київської обласної організації політичної партії «За життя» разом з представниками «Молоді інваліди Київщини» та «МБФ Боголюбов» Українська молодіжна ініціатива» відвідали Броварську міську організацію ветеранів.

Зустрів громадських діячів та партійців голова організації Тельман Надиров. Він із захопленням розповідав про діяльність та головні здобутки Броварської міської організації ветеранів. За його словами, до неї входить близько 50 первинних ветеранських організацій, на обліку яких перебувають більше 1500 осіб.

«Підтримка ветеранів праці та війни дуже важлива для діяльності наших благодійних організацій. В наші скрутні часи надзвичайно важливо допомагати та дбати про людей, які важко працювали для свого і нашого майбутнього, які захищали на передовій нашу землю та цілісність держави», - наголосив керівник Київської обласної організації партії «За життя» Сергій Боголюбов.

Після зустрічі голова «Молоді інваліди Київщини» Володимир Орлов та  Сергій Боголюбов передали Броварській міській організації ветеранів допомогу:  інвалідні крісла, милиці та засоби особистої гігієни. Присутні також домовились про подальшу плідну співпрацю на благо громади та ветеранів Броварщини.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ