АКТИВ ОДЕСЬКОЇ «ЗА ЖИТТЯ» ПОКЛАВ КВІТИ ДО ПАМ'ЯТНИКА ВОЇНАМ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТАМ

АКТИВ ОДЕСЬКОЇ «ЗА ЖИТТЯ» ПОКЛАВ КВІТИ ДО ПАМ'ЯТНИКА ВОЇНАМ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТАМ

15 лютого, в парку ім. Т. Г. Шевченка пройшла урочиста церемонія покладання квітів до меморіалу «Воїнам-землякам, які загинули в афганській війні 1979-1989 рр.»

У День 29-ї річниці виведення обмеженого контингенту радянських військ з території Демократичної Республіки Афганістан, а також в День вшанування учасників бойових дій на території інших держав актив Одеської міської політичної партії «За життя» взяв участь в ході колони учасників бойових дій та членів сімей військовослужбовців, а також у покладанні квітів до Меморіалу воїнів-інтернаціоналістів.

«У цей день ми згадуємо лихоліття для багатьох сімей і дякуємо усім, хто брав участь в бойових діях. На церемонії сьогодні присутньо дійсно багато людей - ветерани і молоді воїни. Ми завжди повинні пам'ятати про героїзм наших солдатів, які виконували свій обов'язок в багатьох країнах світу. Їх подвиг і військовий досвід - це гідний приклад для сучасних захисників нашої країни», - заявив керівник Одеської організації політичної партії «За життя» Іван Меєров.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ