АКТИВ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ «ЗА ЖИТТЯ» ОЗНАЙОМИВСЯ С НАСЛІДКАМИ «МЕДИЧНОЇ РЕФОРМИ» В ГОСТОМЕЛІ

АКТИВ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ «ЗА ЖИТТЯ» ОЗНАЙОМИВСЯ С НАСЛІДКАМИ «МЕДИЧНОЇ РЕФОРМИ» В ГОСТОМЕЛІ

12 грудня активісти Київської обласної організації політичної партії «За життя» прибули до амбулаторії в селище Гостомель Київської області, щоб дізнатися про наслідки так званої «медичної реформи».

«Українці знають, що згідно з так званою «медичною реформою», кожен має обрати собі сімейного лікаря та підписати з ним декларацію. Також відомо, що медична допомога не прив'язана до місця проживання чи прописки, кожен може обрати лікаря за власними критеріями та вподобаннями, а лікарі зможуть обслуговувати не більше двох тисяч пацієнтів. На практиці ж медична система сьогодні фактично паралізована», - кажуть партійці.

«Люди обурені  тим, що у нас платні лікарі. Звичайна зубна пломба коштує 650 гривень і це при заробітній платні в 2,5 тис гривень! Як виживати в таких умовах? Та ще й комунальні платежі непосильні надходять!» - обурюється депутат Гостомельської ради і член політичної партії «За життя» Олег Поповичук.

Саме така катастрофічна ситуація склалася у Гостомелі. За словами жителів, усіх спеціалістів перевели до міста Ірпінь, тож тут лікуватися можна буде тільки на платній основі.

«Київська обласна «За життя» буде звертатись до керівництва районних та обласних адміністрацій, і постійно надає розголосу даній проблемі. Ми вже маємо дуже багато звернень від громадян, адже працюємо в даному секторі вже не перший місяць... Наша політична сила закликає владу не стояти осторонь, а реально вирішувати проблеми системи охорони здоров’я», -  підкреслив керівник Київської  обласної організації «За життя» Сергій Боголюбов.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ