АКТИВ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПРИЙНЯВ УЧАСТЬ У ЗМАГАННЯХ З КОМПАКТ-СПОРТІНГУ

АКТИВ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПРИЙНЯВ УЧАСТЬ У ЗМАГАННЯХ З КОМПАКТ-СПОРТІНГУ

18 вересня у місті Бровари Київської області пройшов турнір з компакт-спортінгу, в якому взяли участь 40  мисливців - членів Українського товариства мисливцiв і рибалок (УТМР). Метою турніру є покращення навичок стрiльцiв-аматорів та практика для звичайних мисливців. Тому сюди допускаються навіть стрільці, які взяли зброю в руки вперше, звісно під наглядом досвідченого мисливця.  Прийняти участь у змаганнях завітав актив Київської обласної організації політичної партії «За життя».

Змагання проходили на полігоні Стенд «Купол». Відкривали турнір його організатори: голова Київської міської організації УТМР Володимир Ласкаржевський, голова Київської обласної організації УТМР В’ячеслав Щегельський та головний суддя змагань, активіст Київської міської організації, Олександр Камалетдинов.

Більшість чоловіків звикли стріляти по живих мішенях, але незважаючи на досвід, потрапити по літаючій тарілці навіть мисливцеві з десятирічним стажем непросто. Снаряд може імітувати траєкторію польоту різних птахів та зайця.

В ході напруженої боротьби, здобути перемогу вдалося Віталію  Лисому з Броварів; друге місце посів – Руслан Поліщук.

«Спортінг вважається відносно молодим видом спорту, йому немає й двадцяти років. П’єдестали міжнародних турнірів українським спортингістам поки ще не скорилися, але це справа часу і техніки, адже є всі умови, щоб відточувати майстерність», - підкреслив керівник Київської обласної організації політичної партії «За життя» та член ради Київської міської організації УТМР Сергій Боголюбов.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ