АКЦІЯ ПАРТІЇ «ЗА ЖИТТЯ» ЗІБРАЛА НА НАБЕРЕЖНІЙ У ДНІПРІ СОТНІ РОДИН (відео, фото)

АКЦІЯ ПАРТІЇ «ЗА ЖИТТЯ» ЗІБРАЛА НА НАБЕРЕЖНІЙ У ДНІПРІ СОТНІ РОДИН (відео, фото)

У День Конституції на Січеславській Набережній міста Дніпро відбулася фінальна зустріч учасників акції «Життя очима дитини», на яку прийшли понад 300 дітей та їхніх батьків. Захід, організований міською організацією політичної партії «За життя», зі звичайного переріс у дружнє сімейне свято.

Така зустріч об'єднала всіх, хто брав у ній участь, зазначив ініціатор акції Геннадій Гуфман. «З усього міста приїхали цілі родини, і кожен зміг побачити, скільки спільного у малюнках дітей. Незалежно від віку, вони бачать світ у яскравих фарбах. Головне в житті їхніми очима – це родина, дім, природа, рідна країна. Усі інші проблеми – в головах дорослих. Думаю, головний урок цієї акції – замислитися про це», – вважає Геннадій Гуфман.

«Зібрано 349 дитячих малюнків – і це стало унікальною колекцією, яку ми вирішили розмістити в Інтернет-галереї, – розповіла депутат міської ради Дніпра (група «За життя») Олена Степанян. – Але ці картини однозначно заслуговували додаткового заохочення і ще більшої аудиторії. Так народилася ідея організувати зустріч усіх учасників акції із різних районів у місті, влаштувати спільну виставку малюнків та заохотити всіх учасників».

Сотні дитячих малюнків із життєрадісним зображенням родини, будинку, природи, України прикрасили простір у центральній частині Набережної. Кожен малюнок організатори свята – міська організація партії «За життя» – зробили у вигляді магнітів, і ці сувеніри стали пам'ятним подарунком їхнім авторам.

«Коли нам зателефонували і сказали, що ваша дитина брала участь в акції і для неї зробили подарунок, а всю сім'ю запрошують на свято, – ми були дуже раді! Ми навіть відклали поїздку на відпочинок – наш син був просто щасливий і з нетерпінням чекав на цю подію!» – розповіла мама 7-річного Максима.

Втім, кілька робіт організатори відзначили особливими подарунками. Набори юного художника отримали школярки Варвара Хижнякова, Маша Литвиненко, Вероніка Красуновська. А головний приз в офісі партії «За життя» очікує 8-річну Анну Сагайдак – її малюнок прикрашає партійну сторінку «За життя» (м Дніпро) у соціальній мережі Facebook.

За веселі конкурси, вікторини і прекрасний настрій були вдячні і дорослі, і діти. «Діти із задоволенням брали участь у цьому заході й малювали малюнки. Велика подяка партії «За життя» за цей чудовий захід. Удачі вам і процвітання!», – побажала Анна Мороз – мама однієї з найменших учасниць акції.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ