В ОФІСІ «ЗА ЖИТТЯ» У ЗАПОРІЖЖІ ВІДБУВСЯ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

В ОФІСІ «ЗА ЖИТТЯ» У ЗАПОРІЖЖІ ВІДБУВСЯ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

Цікаво і пізнавально пройшов один з вечорів в регіональному штабі політичної партії «За життя».

Ті з городян, хто заздалегідь особисто прийшов в приймальню за адресою Запоріжжя, бульвар Шевченка, 71-А в діловий центр готелю «Хортиця-Палас», офіс 605 або подав заявку на офіційному сайті партії, в урочистій обстановці отримали партійні квитки, а інші запорожці і гості міста, попередньо записавшись, прийшли особисто поспілкуватися з керівником Запорізької регіональної організації політичної партії «За життя» Андрієм Розумовичем.

Теми бесід були найрізноманітніші - від інформації про закордонний досвід по впровадженню медреформи, до обговорення роботи виборчих комісій. Проблеми забезпечення життєдіяльності ОСББ, ситуація всередині партії, ділові пропозиції та ідеї напередодні опалювального сезону, можлива заборона трансляції деяких телеканалів, високі ціни на комунальні послуги - все це з ініціативи простих городян можна було обговорити і почути позицію партії з того чи іншого питання.

«Ми розуміємо нагальні проблеми людей і намагаємося, в міру сил і можливостей, досвіду, підказати шляхи вирішення того чи іншого питання, - поділився Андрій Розумович. - Сьогодні складно всім - і бізнесу, і простим людям, але особливо важко нашим пенсіонерам, яких держава ні в що не ставить. Наша політична сила буде намагатися робити все, щоб на законодавчому рівні домогтися кардинальних змін, забезпечити стабільність і домогтися справедливого ціноутворення, перш за все, на комунальні послуги та продукти. Мене радує той діалог, який був сьогодні на зустрічі. Будемо намагатися проводити такі заходи регулярно, спілкуючись і разом знаходячи відповіді на важливі питання».

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ