«ЗА ЖИТТЯ» У БІЛОВОДСЬКОМУ ПРИВІТАЛА ВИХОВАНЦІВ ДЮСШ З НОВИМ СПОРТИВНИМ РОКОМ

«ЗА ЖИТТЯ» У БІЛОВОДСЬКОМУ ПРИВІТАЛА ВИХОВАНЦІВ ДЮСШ З НОВИМ СПОРТИВНИМ РОКОМ

Луганщина завжди була багата талановитими спортсменами, які завойовували для країни медалі найвищої проби на чемпіонатах світу та Європи. Перемоги біловодчан внесли вагомий внесок в розвиток спорту в Луганській області.

Керівництво Біловодської об'єднаної територіальної громади разом з депутатом селищної ради від партії «За життя» Вадимом Гніденком взяли участь у підведенні підсумків досягнень учнів дитячо-юнацької спортивної школи за 2017 рік. Під час урочистої церемонії керівництво ДЮСШ, тренери отримали грамоти та листи подяки від селищної ради, а юним спортсменам були вручені призи за досягнення в різних видах спорту і солодкі подарунки на новорічні свята.

 

 

«Спорт - це невід'ємна складова здорового і процвітаючого народу. Разом з керівником Луганської обласної організації партії Ростиславом Дубовим ми всіма зусиллями будемо підтримувати і заохочувати молодих спортсменів нашого району. Бажаю вам успіхів у спорті та навчанні, щоб ви радували своїми оцінкамиі досягненнями батьків і всіх нас. Вітаю вас всіх з Новим спортивним роком!», - заявив керівник районної парторганізації Вадим Гніденко.

 

 

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ